STK Monitor 2024
Vydání 1. Čísla o neúspěšnosti české STK, na základě otevřených dat Ministerstva dopravy za období 1. ledna 2024 až 31. prosince 2024.
Z vozidel ve stáří 3-5 let mělo vážnou nebo nebezpečnou závadu 3,7 %. U vozidel ve stáří 15-19 let je tento podíl 9,8 %. Kompletní tabulky jsou níže a lze je volně citovat s uvedením zdroje.
Podíl vážných a nebezpečných závad podle věkové skupiny
Podíl technických prohlídek s alespoň jednou vážnou nebo nebezpečnou závadou (stupeň B nebo C), podle stáří vozidla v okamžiku prohlídky. Na základě celého českého vozového parku STK.
| Stáří | Prohlídky | Se závadou B/C | Podíl |
|---|---|---|---|
| 3-5 let | 400 509 | 14 795 | 3,7 % |
| 6-8 let | 705 242 | 33 712 | 4,8 % |
| 9-11 let | 445 180 | 27 945 | 6,3 % |
| 12-14 let | 579 575 | 45 136 | 7,8 % |
| 15-19 let | 1 013 054 | 98 952 | 9,8 % |
Nejčastější kategorie závad
Podíl kategorizovaných položek závad v této kategorii, měřeno na 109 modelech, které Plateop sleduje. Je to podíl položek závad, nikoli pravděpodobnost, že vozidlo neprojde technickou prohlídkou: vozidlo může mít závadu z více důvodů najednou.
| Kategorie | Se závadou B/C | Prohlídky | Podíl |
|---|---|---|---|
| Podvozek a jeho části | 17 836 974 | 62 659 921 | 28,5 % |
| Brzdové zařízení | 12 072 853 | 61 486 979 | 19,6 % |
| Osvětlovací zařízení a součásti elektrické soustavy | 11 438 165 | 62 667 091 | 18,3 % |
| Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení | 10 595 232 | 61 942 304 | 17,1 % |
| Řízení | 4 534 328 | 58 690 991 | 7,7 % |
| Výhled z vozidla | 3 774 825 | 59 282 642 | 6,4 % |
| Identifikace vozidla | 2 459 540 | 62 004 917 | 4,0 % |
| Škodlivé vlivy provozu vozidla | 979 810 | 56 698 747 | 1,7 % |
| Ostatní výbava | 1 028 131 | 60 983 023 | 1,7 % |
| Doplňkové zkoušky vozidel pro hromadnou přepravu osob | 46 814 | 44 879 298 | 0,1 % |
Modely s nejnižším a nejvyšším podílem závad
Za každou věkovou skupinu tři modely s nejnižším a nejvyšším podílem vážných nebo nebezpečných závad. Počítají se jen modely s alespoň 800 prohlídkami v dané skupině; malé počty vytvářejí náhodné výsledky, a proto zůstávají stranou.
3-5 let
Nejnižší podíl závad
| Model | Prohlídky | Podíl |
|---|---|---|
| Toyota RAV4 | 1 489 | 1,8 % |
| Volkswagen Golf | 3 537 | 1,8 % |
| Škoda Karoq | 11 225 | 1,8 % |
Nejvyšší podíl závad
| Model | Prohlídky | Podíl |
|---|---|---|
| Fiat Ducato | 1 805 | 9,0 % |
| Citroen Jumper | 1 045 | 8,7 % |
| Peugeot Boxer | 2 164 | 8,7 % |
6-8 let
Nejnižší podíl závad
| Model | Prohlídky | Podíl |
|---|---|---|
| Suzuki SX4 | 1 112 | 1,2 % |
| Suzuki Vitara | 4 216 | 2,0 % |
| Volkswagen Golf Sportsvan | 1 002 | 2,1 % |
Nejvyšší podíl závad
| Model | Prohlídky | Podíl |
|---|---|---|
| Mercedes-Benz Sprinter | 2 460 | 7,9 % |
| Citroen Jumper | 2 692 | 7,7 % |
| Dacia Dokker | 6 236 | 7,6 % |
9-11 let
Nejnižší podíl závad
| Model | Prohlídky | Podíl |
|---|---|---|
| Skoda Citigo | 1 985 | 3,2 % |
| Suzuki SX4 | 1 541 | 3,4 % |
| Skoda Yeti | 8 989 | 4,0 % |
Nejvyšší podíl závad
| Model | Prohlídky | Podíl |
|---|---|---|
| Ford Transit | 4 111 | 10,8 % |
| Dacia Dokker | 1 312 | 10,1 % |
| Renault Megane | 1 223 | 9,6 % |
12-14 let
Nejnižší podíl závad
| Model | Prohlídky | Podíl |
|---|---|---|
| Skoda Citigo | 1 696 | 4,0 % |
| Volkswagen Tiguan | 5 924 | 5,2 % |
| Audi A6 | 1 621 | 5,4 % |
Nejvyšší podíl závad
| Model | Prohlídky | Podíl |
|---|---|---|
| Ford Transit | 7 933 | 13,3 % |
| Citroen C4 Picasso | 1 079 | 11,7 % |
| Peugeot Partner | 1 023 | 11,5 % |
Metodika a definice
- Zdroj: otevřená data technické prohlídky (STK), Ministerstvo dopravy, období 1. ledna 2024 až 31. prosince 2024.
- Prohlídka se počítá jako prohlídka se závadou, pokud měla alespoň jednu vadu stupně B (vážná, vozidlo smí jet jen podmínečně) nebo C (nebezpečná, vozidlo dál jet nesmí). Lehké vady stupně A se nikdy nepočítají; proto jsou české podíly strukturálně nižší než u zemí, které počítají každou skutečnou závadu.
- Čísla o vozovém parku podle věkových skupin pocházejí z celého českého vozového parku STK, bez filtru podle značky nebo modelu.
- Čísla kategorií a modelů jsou měřena na 109 modelech 23 značek, které Plateop sleduje (667 datových buněk). Je to široké, ale ne celý vozový park; referencí jsou čísla o parku výše.
- Model se počítá jako extrém až od 800 prohlídek v dané věkové skupině.
- Vydání se po zveřejnění nemění. Toto vydání bylo sestaveno 3. září 2026.
Srovnání s předchozím rokem začíná od druhého zmrazeného vydání: každé vydání je zmrazeno, takže posuny jsou prokazatelné.
Použití těchto čísel
Volně citovatelné s uvedením zdroje; online prosím s odkazem:
Zdroj: STK Monitor Plateop, plateop.com/pers
Všechna vydání a metodika